TOP hotely na recenzie-hotelov ll. časť

V prvej päťke nášho rebríčka TOP hotely na recenzie-hotelov suverénne dominujú hotely z Turecka. Bude tomu tak aj v druhej päťke? Celkovo sú hotely Turecka najviac hodnotené hotely na našom portály recenzie-hotelov. Ak plánujete dovolenku a vyberáte vhodnú destináciu, určite by ste sa mali zamyslieť aj nad skúsenosťami a spokojnosťou ľudí, ktorí dovolenku v danej oblasti a v hotely už absolvovali. Čo sa im páčilo a čo nie? To všetko vám môže pomôcť v lepšom výbere.

Poďme sa pozrieť na druhú päťku TOP hotelov:

6. Hotel Steigenberger Al Dau Beach – Egypt, Hurghada
Zo 14 recenzií získal hotel priemerné hodnotenie 85% – 8x úžasné, 2x výborné, 3x dobré a 1x zlé. Najlepšie hodnotenie získaly izby – 89%, ďalej strava a personál. Najnižšie hodnotenie dávajú hostia hotela pláži. 

7. Stella Di Mare Grand Hotel – Egypt, Ain el Soukhna
Priemerné hodnotenie 84% z celkom 12 recenzií. Tento hotel získal hodnotenie 3x úžasné, 6x výborné, 2x dobré a 1x skôr zlé.  Najlepšiu známku získal hotel za pláž, stravu a personál. Naopak najnižšie percentuálne hodnotenie získal za izby a možnosti športového vyžitia.

8. Hotel Dunav – Bulharsko, Slnečné pobrežie
Priemerne 81% z celkom 12 recenzií hotela. 3x úžasné, 6x výborné, 2x dobré a 1x skôr zlé celkové hodnotenie. Hotel má dobré hodnotenie za stravu, personál a izby ale výrazne nižšie za možnosti športového vyžitia.

9. Hotel Palm Beach – Egypt, Hurghada
Hotel získal priemerné hodnotenie 80% až z 33 recenzií. 9x úžasné a 13x výborné a 8x dobré hodnotenie priamo od hosťov hotela. Nájdete ale aj hodnotenie 1x skôr zlé, 1x zlé a 1x veľmi zlé. Dobre sú hodnotené izby a personál, horšie strava, pláž alebo športové vyžitie.

Hotel Sunrise Mamlouk Palace, Egypt – Hurghada

10. Hotel Sunrise Mamlouk Palace – Egypt, Hurghada
Posledný hotel z TOP 10 má priemernú známku 80% z celkom 14 recenzií.  Hotel získal hodnotenie 2x úžasné, 10x výborné, 1x dobré a 1x skôr zlé. Dobré hodnotenie získal personál hotela, izby a strava. Najmenej spokojní boli hostia s plážou a možnosťami športových aktivít.

To je záver nášho rebríčka TOP 10 hotelov na recenzie-hotelov.sk. Netreba však zabúdať, že záleží aj na tom, či cestuje na dovolenku pár alebo rodina s deťmi. Preto bližšie informácie môžete získať priamo z recenzií, kde sa dočítate podrobnosti. 🙂

Ak stále neviete ako na výber najlepšieho hotela na dovolenku, prečítajte si našu malú pomôcku. .-) A nezabudnite nám po vašej dovolenke napísať recenziu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *