Top 5 cestovných kancelárií roku 2014 – s najlepším ubytovaním pre klientov

Portál recenzie-hotelov.sk je dlhodobým partnerom pre mnohých klientov, cestovné kancelárie i samotné ubytovacie zariadenia turistických destinácií. Recenzie kvality ubytovania tak výrazne prispievajú k hodnovernému hodnoteniu, ktoré je založené na osobnej skúsenosti klientov a prispieva k prirodzenému zvyšovaniu kvality v oblasti cestovného ruchu.Poradie TOP cestovných kancelárií

 

Recenzie-hotelov.sk v roku 2014

Portál recenzie-hotelov.sk zaznamenal v roku 2014 výrazný nárast v počte užívateľov. Viac ako 450 tisíc užívateľov využilo služby portálu – či už overením kvality vybraného ubytovacieho zariadenia, alebo napísaním vlastnej recenzie z pobytu. Nárast oproti roku 2013 predstavuje 60%! Celkovo portál zobrazil viac ako 5,5 milióna stránok. Tieto čísla jasne naznačujú, že portál recenzie-hotelov.sk patrí medzi dôležitých partnerov v oblasti hodnotenia a recenzií hotelov a ubytovacích zariadení.

 

Top 5 cestovných kancelárií roku 2014

Kvalita ubytovania počas pobytu je dôležitým faktom pre každého klienta. Na základe hodnotenej kvality si klienti môžu vyberať medzi jednotlivými cestovnými kanceláriami. Rebríček TOP 5 cestovných kancelárií roku 2014 zahŕňa cestovné kancelárie s najlepšie hodnotenými ubytovacími zariadeniami na základe osobných recenzií klientov.

 

Poradie TOP cestovných kancelárií je nasledovné:

  1. Hydrotour
  2. Fifo
  3. Kartago tours
  4. Firo tour
  5. Satur

 

Všetkým umiestneným cestovným kanceláriám gratulujeme! Veríme, že úsilie ponúknuť klientom iba TOP kvalitné ubytovanie bude naďalej dôležitou súčasťou práce každej cestovnej kancelárie.

Komentáre sú uzavreté.