Top 3 cestovné kancelárie roku 2015

hotel-951594_640Top 3 cestovné kancelárie roku 2015  s najlepším ubytovaním v dovolenkových destináciách

Už tretí rok renomovaný server recenzie-hotelov.sk  udeľuje hodnotenia kvality cestovných kancelárií na základe užívateľských recenzií ubytovacích zariadení. Aj tento rok udelilo svoje hodnotenie tisíce užívateľov, klientov celého spektra cestovných kancelárií pôsobiacich na Slovensku.

Recenzie hotelov a ubytovacích zariadení

Užívateľské recenzie sú jedny z najhodnovernejších a najužitočnejších typov recenzií. Odrážajú skutočnú spokojnosť samotných klientov a poukazujú na klientsky vnímané silné i slabé stránky jednotlivých zariadení. Tieto recenzie sú rovnako dôležité ako pre poskytovateľov služieb, tak i pre ich prijímateľov. Počas hlavnej sezóny 2015 evidoval portál recenzie-hotelov.sk vyše 5,5 milióna zobrazení stránok.

Aby bola cestovná kancelária zaradená do hodnotenia, musí v danej sezóne získať minimálne 100 recenzií. V hodnotení sa zohľadňujú rôzne kritériá, ktoré zahŕňajú kvalitu ubytovania. Užívatelia môžu hodnotiť ako vybavenie ubytovacích zariadení, kvalitu stravy či ponuku doplnkových aktivít. V hodnotení zohráva dôležitú rolu napríklad aj kritérium, či užívateľ servera recenzie-hotelov.sk odporučil zariadenie svojim známym.

Výber Top3 najlepšie cestovné kancelárie

Aj v sezóne 2015 udelili samotní klienti cestovných kancelárií na nezávislom serveri recenzie-hotelov.sk tisícky užívateľských recenzií. Na ich základe bol zostavený výber TOP 3 najlepších cestovných kanceláríí. Tento rok hodnotenie nestanovuje top rebríček, čo odráža veľmi tesné umiestnenia jednotlivých cestovných kancelárií. Z toho dôvodu bol zostavený Výber TOP 3 cestovných kancelárií sezóny 2015, v ktorom sa umiestnili cestovné kancelárie Fifo, Firo Tour a Hydrotour.

Najlepším cestovným kanceláriám sezóny 2015 srdečne gratulujeme. Veríme, že užívateľské hodnotenia budú naďalej prispievať k zvyšovaniu kvality ubytovacích služieb a povedú k maximálnej spokojnosti všetkých klientov.

 

Komentáre sú uzavreté.