Súťaž: Darujeme vám dovolenku!!!!

sutaz o dovolenku

Je to pre nás veľká česť sprevádzať vás výberom hotelov na dovolenku už 10 rokov. Stovky vašich recenzií už pomohli ďalším tisíckam ľudí vybrať si ten správny hotel na dokonalú dovolenku. Vaše jedinečné a osobné hodnotenie ubytovania, stravy v hoteloch, okolia, doplnkového programu dovolenky či možností športového vyžitia sa stali neoddeliteľnou súčasťou plánovania dovolenky.

ĎAKUJEME vám všetkým za vašu doterajšiu priazeň! A vítame aj nových čitateľov nášho portálu recenzie-hotelov.sk a nášho blogu dovolenka.recenzie-hotelov.sk.

Recenzie-hotelov.sk : Oslávte s nami 10-te narodeniny!

Pripravili sme pre vás v spolupráci s CK Orex Travel SÚŤAŽ O SKVELÚ DOVOLENKU PRE DVOCH v 5* hoteli s all inclusive v termíne 28.9. – 5.10.2013. A vašou destináciou bude TURECKO, krajina s najviac hodnotenými hotelmi na recenzie-hotelov.sk :-)

Ako sa zapojiť do súťaže o dovolenku:

  1. napíšte recenziu na recenzie-hotelov.sk na hotel, ktorým ste boli hosťom tento alebo minulý rok
  2. pošleme vám link na prihlasovací formulár, ktorý musíte vyplniť do 15.septembra 2013
  3. výhercu budeme žrebovať 20. septembra 2013
  4. ZBAĽTE SI KUFRE – vyrážate na dovolenku!

TIP: Zvýšte svoje šance na výhru ;-)

Počet recenzií, ktoré napíšte nie je obmedzený, ale do súťaže môže byť každý účastník zaradený iba 2x. Cena v súťaži je dovolenka pre dvoch, teda váš vybraný partner na dovolenku môže byť do súťaže zaradený tiež 2x. Spolu máte tak 4 registrácie!

Pozvite do súťaže čo najviac svojich priateľov, ak vyhrá niektorý z nich, možno to budete práve vy, koho so sebou zoberie ;-).

Viac podrobností o súťaži a plné znenie pravidiel súťaže nájdete na stránke súťaže na recenzie-hotelov.sk. 

 

foto credit: http://www.sxc.hu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>